20.05.2010 09:04

Sokol Lubná – TJ Těšnovice 2:2 (2:1)

B: Valach – Bartůšek J. oba 2x

Sestava: Simerský – Nakládal, Mlynařík, Bartoněk, Hudec ( 46. Zavadil ) – Konečný ( 75. Lipenský ), Bartůšek, Šafařík, Mikšík – Rušák ( 70. Šimčík ), Nguyen ( 63. Šebestík )

Utkání začalo s 30 minutovým zpožděním kvůli špatné komunikaci mezi STK a komisí rozhodčích. Sudí Benda totiž nebyl vyrozuměn o přesunutí utkání z neděle na sobotu. V dresu Těšnovic nastoupil poprvé Šafařík a svojí hrou určitě zaujal.To že to bude pro Těšnovice, jenž bojují o postup do finálové skupiny, velmi těžké utkání nebylo pochyb. Na Lubnou se jim tradičně špatně hraje. První poločas to jen potvrdil domácí byli lepší ve všech činnostech a jen díky Simerskému v brance a obětavosti obráncu byl stav do poloviny poločasu bez branek. Pak bohužel poprvé zaúřadovala dvojice Kroupa - Valach a domácí šli poprvé do vedení. Hosté se postupem času osmělovali a výsledkem bylo několik šancí. Vrcholem snahy bylo vyrovnání z velmi přísně nařízeného pokutového kopu, jenž proměnil Bartůšek. Bohužel se těšnovicícm nepodařilo udržet  nerozhodný stav do poločasu a podruhé zauřadovala dvojice Kroupa – Valach. A tak se do šaten šlo za stavu 2:1 pro domácí. Druhý poločas začal náporem hostujícího mužstva a krásnou brankou Bartůška přímo z rohového kopu. Od tohoto okamžiku byli Těšnovice jasně lepší a ojedinělé kontry domácích s přehledem pokryli obránci a brankář Simersky. Těšnovice měli více ze hry, ale hráči jakoby pořádali festival zahozených šancí.Postupně zazdili tutovky Zavadil, Bartůšek, Rušák, Nguyen, Lipenský, Šimčík. Ovšem i domácí mohli strhnout vedení na svoji stranu a to krásným lobem Zavadila jenž skončil naštěstí na břevně a hlavně několika závary před brankou. Vyrovnané, bojovné a kvalitní utkání pomalu spělo k remíze. Vzhledem k průběhu utkání a ostatním výsledkům v soutěži je bod z Lubné málo, ale nebuď me neskromní Lubná byla velmi těžký soupěř.